Блог магазину "Айболить"

Опублікував , 29 Квіт , 2020 .
Вибір компресійних панчіх вимагає відповідального підходу. Панчохи грають роль своєрідного «корсета» для судинного русла: вони перешкоджають патологічного розширення вен при навантаженні на ноги, попереджають формування венозного застою і, отже, зменшують набряклість.
 
Незважаючи зазначені позитивні якості, компресія здатна нашкодити....
Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок - це патологія, що характеризується деформацією, збільшенням довжини, мешковидним розширенням вен, неспроможністю їх клапанного апарату. У нормі вени забезпечують відтік крові від кінцівок. При варикозі вони перестають справлятися зі своєю функцією, що, в свою чергу, веде до застійних явищ в тканинах і...
Компресійні панчохи, як і інший медичний трикотаж, за рахунок доступності, простоти і ефективності набувають все більшої і більшої популярності серед жителів України та інших країн. Спеціальні, медичні компресійні панчохи запобігають більшість захворювань ноги, полегшуючи негативну симптоматику.
 
Антиемболічні панчохи - поняття,...

Добрий день. У сьогоднішньому блозі ми з Вами поговоримо про такі важливі компоненти покупки як ВІДГУКИ.
 
Звичайно ж кожен з нас, роблячи покупку в тому чи іншому магазині, намагається повністю правильно зважити і прийняти саме вірне рішення. Це стосується всього. Не виключенням є і компресійні панчохи.
 
Дуже часто відвідувачі IBOLIT.UA...

Опублікував , 25 Січ , 2018 .

Один з найпопулярніших питань фахівцям нашого магазину «Айболіт» це як правильно прати компресійний трикотаж. 

 

І це не дивно, так як медичні панчохи коштують від 800 грн. Середній термін використання триває до 6 місяців використання, в залежності від виробника. Але це при врахуванні того, що пацієнт буде використовувати трикотаж правильно. У...

Опублікував , 14 Лист , 2017 .
У цій статті ми розглянемо два лідируючих виробника зі Швейцарії та Німеччини. Звичайно в Україні багато гідних брендів, на кшталт Ofa Bamberg , Juzo і інших, але саме Сігваріс і Медівен є найбільш продаваними у світі, і це не випадково. 
 
 
Sigvaris - найстаріший бренд, який виробляє компресійні вироби понад сто років, так само і Medi.
Представленість...
Це один з найпопулярніших питань у людей, яким знадобився компресійний трикотаж. Для чого потрібен компресійний трикотаж, в цій статті не будемо розповідати, а от як же надіти і не пошкодити сам виріб і витратити не дуже багато часу ми розповімо. 
 
Справжні антиварикозні вироби ( антиварикозні гольфи в тому числі) є дуже щільними, так як...

Опублікував , 11 Сер , 2014 .

234324324

ru | ua