Доставка і оплата

Кур'єрська доставка Самовивіз
1-2 дня, БЕЗКОШТОВНА 1 день, 55 грн. 1 день, безкоштовно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кур'єром по будь-якому місту України

Адресна доставка здійснюється Новою Поштою найчастіше на наступний робочий день після узгодження замовлення з менеджером. На даний момент така доставка можливо тільки по передоплаті (нові правила Нової Пошти) 

Доставка до відділення

Відправка замовлення здійснюється найчастіше в день замовлення, якщо він був здійснений до 14:00, або на наступний день (крім деяких брендів компресійних колгот . гольфів і панчох) після узгодження замовлення з менеджером. Потім Ви отримаєте смс-повідомлення з номером декларації на Ваш мобільний телефон. Уважно перевіряйте Ваше замовлення. Якщо він пошкоджений, то чи не забирайте вантаж. На вибіркові товари здійснюється БЕЗКОШТОВНА *  доставка, при оплаті на карту . На окремі групи товарів, також надається БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА незалежно від суми замовлення.

*Відсоток в розмірі 20 грн. + 2% за післяплата оплачує клієнт.

**На деякі товари безкоштовна доставка не здiйснюється

Самовивіз 

Забрати замовлення самостійно Ви можете на наступний день (іноді через день) після оформлення та узгодження замовлення за адресами: м. Лівобережна, вулиця Регенераторна, 4

Деякі панчохи компресійні купити можна день в день і забрати їх за адресою складу на Ленінградській площі (компресійний трикотаж). Краще связиваться.с менеджером і дізнаватися про наявність.

Оплата

Накладений платіж. При оплаті післяплатою важливо пам'ятати, що стягується комісія 2% від суми, а також 20 грн. за оформлення документів Новою Поштою. Доставка до 400 грн. відправляється тільки по передоплаті.

Оплата на карту.   Якщо Ви не маєте бажання оплачувати послугу післяплати, є можливість оплатити на карту Приват Банку. Реквізити висилаються за запитом клієнта. 

ru | ua