Параметри×
Виробник

Алкотестери

Сортування:
Показати:

Алкотестер для будинку - безпека і зручність

 
Швидше за все, всім водіям не раз хотілося після робочого дня в п'ятницю поїхати в бар, розслабитися, посидіти, але звичайно не хочеться залишати машину на парковці, ну а за кермо сідати не положено, та й небезпечно. Та й у вихідний день хочеться відпочити, випити келих вина або пива, а в підсумку кудись потрібно терміново з'їздити. Позбавити сумнівів «брати таксі» або їхати самому Вас позбавить прилад для вимірювання алкоголю в крові.
Алкотестер - на сьогоднішній день перестав бути чимось особливим, зловісним приладом, яким зазвичай лякає даішник. Зараз його все частіше і частіше можна зустріти у водіїв. Адже це компактний, нехитрий і простий в застосуванні апарат, який може врятувати не тільки від штрафу, а й зберегти права.
Саме в інтернет магазині «Айболить» ви можете купити алкотестер за оптимальною ціною і бути впевненим у безпеці свого права на ведення машини.
Різновиди алкометрів - великий вибір тепер в Києві і всій Україні
 
Розрізняють три типи алкотестерів - професійний, спеціальний і персональний. Почнемо з третього, це варіант, який підійде будь-якому водієві. Він маленький, легко лягати в кишеню, а також завжди зможе надати під рукою в потрібну хвилину, вони призначені для особистого користування. Вони мають напівпровідниковий сенсор, що відображає результат на дисплеї за лічені хвилини. Професійний - призначений для користування підприємствами або, наприклад, все тими ж співробітниками ДАІ. Вони не маленькі, габаритні і мають багато додаткових функцій і елементів. Їх використовують не один раз протягом усього дня. Спеціальний алкометру - це щось середнє між професійним і персональним. Він набагато більш досконалий і якісніше персонального, але звичайно ж поступається по функціональності професійного. Вони відмінно витримують щоденне навантаження, а також мають високу точність показань.
Алкотестер купити Ви можете в магазині медтехніки «Айболить», швидка доставка, а також грамотна консультація не дадуть Вас зробити неправильний вибір.

 

У цій категорії немає товарів.
ru | ua