Параметри×
Виробник
Колір

Інвалідні коляски

Сортування:
Показати:
Код товару: 38011
16450 грн
Виробник: OSD
Код товару: 38011
Тип  ⁄  Максимальная нагрузка  ⁄  Материал рамы  ⁄  Ширина сидения  ⁄  Спинка  ⁄  Подлокотники  ⁄  Подножки  ⁄  Краïна виробник  ⁄ 
Код товару: 38011
Код товару: 38018
974 грн
Виробник: Orliman
Код товару: 38018
Тип  ⁄  Назначение  ⁄  Місцезнаходження  ⁄  Вік  ⁄  Классифікація  ⁄  Краïна виробник  ⁄ 
Код товару: 38018
Інвалідний візок - це незамінний пристрій для пересування людей з обмеженими можливостями і для тих, хто проходить курс післяопераційної або посттравматичної реабілітації. При її допомоги хворий може більш просто пересуватися, особливо в таких великих містах як Київ, Харків, Дніпропетровськ. Це найзручніший спосіб транспортування пацієнта, а також можливість його пересування без стороннього участі.
Крісло, звичайно, складається з сидіння, подножніков і чотирьох коліс: два з них маленького розміру в передній частині і два великих ззаду.
Діляться на два типи: механічні (що працюють за допомогою рухів рук) і електропривідні. В інтернет-магазині «Айболить» Ви зможете підібрати і купити інвалідну коляску хорошої якості за найкращими цінами в Україні.
Як вибрати коляску для інваліда?
 
Щоб вибрати максимально комфортне інвалідне крісло, треба врахувати багато нюансів. Немає сенсу купувати багатофункціональну модель для хворого, що перебуває на піврічної реабілітації. Йому підійде базова, стандартна комплектація.
Якщо все ж потрібен тривалий курс, то потрібно задуматися про придбання моделі з більш широкими можливостями: регулювання кута нахилу висоти і спини, підніжки, підлокітників, а також додаткової комплектації. Такі моделі - кращий вибір для пацієнтів з хронічними патологіями.
Для тривалого користування підійде універсальні, що складаються крісла. Також необхідно враховувати для якого середовища вибираєте крісло, зазвичай це для будинку, вулиці і лікарень. Також у нас Ви можете придбати крісла та для проходження санітарно-гігієнічних процедур. Такі пристрої повинні бути оснащені якісним матеріалом оббивки, стійким до забруднення, а також щоб легко очищався. Для людей з надмірною вагою рекомендуємо купити інвалідну коляску з надійним шасі і посиленою металевою рамою.
Магазин медтехніки "Айболит" представляє широкий вибір медичних інвалідних колясок самих різних габаритів і функціональних можливостей. Наші ціни Вас приємно порадують, також, як і якість наших товарів.

 

ru | ua