Параметри×
Виробник

Інвалідні коляски з електроприводом

Сортування:
Показати:
Інвалідний візок з електроприводом - це моторизований крісло, яке наводиться в дію за допомогою електрики, а рух відбувається за допомогою електродвигуна, а не механічним способом.
Вони незамінні для людей, які бажають поліпшити комфортність свого життя, незважаючи на порушення опорно-рухового апарату. Дуже добре підходить для пересувань на більш тривалі відстані. Моделі цього типу мають практично не обмежені функціональні можливості, а вибір нашого інтернет-магазину медтехніки «Айболить» дозволить Вам купити коляску інвалідну з електроприводом за найкращою ціною в Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ і т.д.)
Головна відмінність від стандартних моделей - це система електроприводу, а також спеціальні колеса (шасі), регулятор руху і акумулятор. На сьогоднішній день, інвалідне електричне крісло досить приватно передбачає наявність найрізноманітніших опцій, які роблять її використання неймовірно зручним і комфортним для кожного пацієнта. Серед переваг варто відзначити компактні розміри, що забезпечують зручність, а також відмінну маневреність під час пересування. Хочеться відзначити і те, що коляски з електроприводом для інвалідів вільно регулюються по висоті, а інтегровані підлокітники часто передбачають наявність відкидний, подовженої або складаний конструкції.
Практично всі вироби оснащені ременями безпеки.
Використання електроприводної інвалідного візка досить просте!
 
Управління відбувається за допомогою спеціально регулятора. Зазвичай він виглядає як джойстик і встановлюється на підлокітнику. З його допомогою Ви зможете управляти швидкістю руху, а також задавати напрямок коліс і забезпечувати гальмування.
Інтернет-магазин медичної техніки «Айболить» пропонує Вам купити електроприводних інвалідну коляску за найкращою ціною з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпропетровськ і т.д.

 

У цій категорії немає товарів.
ru | ua