Параметри×
Виробник

Протипролежневі матраци

Сортування:
Показати:
Протипролежневий матрац - одна з найнеобхідніших речей для людини в післяопераційний період або для людей, які в силу будь-яких обставин тривалий час проводить в лежачому положенні. Пролежні - шкірні виразки, що з'являються в результаті сильного тиску на шкіру кістками в слідстві тривалого лежачого положення.
Матрац цього виду правильно розподіляє тиск на шкіру пацієнта, шкіра не валиться постійному тисненням ваги на людину.
Купити матрац протипролежневі за найкращою ціною не тільки в Києві, а й в Україні можна в інтернет-магазині «Айболить». Широкий асортимент товару не дасть Вам зробити неправильний вибір. Саме ці вироби м'яко впливають на тіло, підтримують хребет в його природному стані. Працює за принципом закачування повітря автоматичним компресором по черзі в кожну клітинку системи. Ефект проти пролежнів створюється за допомогою того, що маса тіла пацієнта рівномірно розподіляється по всій площі, не тільки перешкоджаючи застою крові, але і роблячи мікромасаж тіла, тим самим нейтралізуючи напруженість м'язів, забезпечуючи правильний кровообіг під час сну.
Якщо порівнювати з вартістю лікування пролежнів, дуже часто хірургічне втручання неминуче, то звичайно купити протипролежневі матрац в Києві за більш доступною ціною буде вигідніше.
Виконуються вироби їх не алергенних, нетоксичних матеріалів високої міцності, здатні витримати велику вагу. Також з виробляють з гелю, піни або іншого матеріалу. Також є водні і повітряні версії.
Повітряні - матраци, камера яких розділена на осередки, а також наповнюється повітрям автоматичним компресором. Також є функція контролю тиску, що дозволяє регулювати рівень накачування і сигналізує в разі проколу камери.
Часто використовують в медичних установах і в домашніх умовах. Рекомендуємо використовувати в період реабілітації після інсульту або інфаркту, отримання серйозних опіків і при онкологічних захворюваннях.
 
Купити протипролежневі матрац з компресором за найкращою ціною в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі та інших містах України. Кращий вибір, а також характеристики, відгуки та відео огляди для правильної покупки в інтернет-магазині медтехніки «Айболить»

 

У цій категорії немає товарів.
ru | ua