Параметри×
Виробник

Протипролежневі подушки

Сортування:
Показати:
Протипролежневі подушки - вироби, яке є найнеобхіднішим для пацієнта в період проходження реабілітації, післяопераційний час. Вони є незамінним засобом для інвалідів або людей, які в силу будь-яких обставин або травм змушені проводити більшість свого часу в лежачому положенні.
Щоб усунути можливість утворення пролежнів варто купити протипролежневі подушку. Такий недуга з віком можете еволюціонувати до травм кровоносної системи. Ці вироби дозволяють добитися ідеальної постави в інвалідному візку або в ліжку в сидячому положенні. Це сильно мінімізує появу пролежнів.
Чохол цього товару виготовляється з водонепроникної тканини, яка забезпечує повний комфорт під час застосування. Мають ці вироби рельєфним профілем, що дозволяє домогтися рівномірного розподілу всієї маси голови. Це і є головною відмінністю. Саме рельєфна поверхня дає можливість просто міняти точку опори.
Рекомендуємо вибрати і купити подушку від пролежнів людям вже мають захворювання такого типу як: артрит, хвороби серця, порушення опорно-рухового апарату, виразка шлунка.
Всередині знаходиться високоеластичний матеріал - пінополіуретан.
Інтернет-магазин «Аболіт» пропонує Вам вибрати і купити подушку протипролежневі за найкращою ціною в Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса і т.д.). Величезний вибір найвідоміших і якісних світових брендів.

 

У цій категорії немає товарів.
ru | ua