Параметри×
Виробник

Стілець туалет

Сортування:
Показати:
Код товару: 38058
1594 грн
Виробник: Nova
Код товару: 38058
Тип  ⁄  Максимальная нагрузка  ⁄  Ширина  ⁄  Материал  ⁄  Регулировка высоты  ⁄  Подлокотники  ⁄  Вага  ⁄  Краïна виробник  ⁄ 
Код товару: 38058
Код товару: 19275
2300 грн
Код товару: 19275
Код товару: 19275
Код товару: 19263
1600 грн
Код товару: 19263
Код товару: 19263
Стілець туалет - необхідний засіб для людей, які пересуваються на інвалідних візках. Вони є необхідністю для того, щоб доглядати за інвалідами або тимчасовими пацієнтами в домашніх умовах або на дому. Найкраще розміщувати туалетні крісла недалеко від ліжка, щоб максимально скоротити відстань.
Особливих порад щодо вибору немає. Головним параметром є - ширина. Людині повинно бути комфортно сидіти на ньому. Варто звернути увагу і на зріст, вага, анатомічні особливості, ступінь його нерухомості.
Головною відмінністю є спеціальні поручні. Для легкої транспортування виробляються складні моделі. Звичайно необхідно враховувати і матеріал, з якого виготовляється засіб для інвалідів та людей похилого віку. Металеві деталі, що використовуються при розробці, повинні бути оснащені захисним антикорозійним покриттям і без особливих проблем піддаватися чищенню. Крісло туалет складається з: складаються або знімних підлокітників, рами, з'єднаної ручкою, сидіння стільця. Сидіння складається з верху і трохи нижче судна. Зазвичай такі вироби можуть легко збиратися і розбиратися, а також досить стійкі до пошкоджень.
Варто звернути увагу і на такі опції моделей:
- регульовані підголівники
- зручні коліщатка
- настроюються підлокітники
- можливість регулювання положення спинки
- легкість заміни ємності
В інтернет-магазині «Айболить» Ви можете знайти і купити стілець туалет для інвалідів за найкращою ціною в Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса і т.д.). В наявності є як складні, так і стаціонарні моделі. Звичайно від механізму трансформації залежить ціна. Стаціонарний зазвичай використовують в медичних установах і лікарнях, а складаються, зручні у використанні, в домашніх умовах. Завдяки знімній кришці воно буде виглядати як звичайне крісло.

 

ru | ua