Параметри×
Виробник

Роллатори

Сортування:
Показати:
Код товару: 64364
3365 грн
Виробник: Nova
Код товару: 64364
Тип  ⁄  Ширина  ⁄  Высота  ⁄  Вага  ⁄  Краïна виробник  ⁄ 
Код товару: 64364
Роллатори для інвалідів - пристосування які можуть регулюватися по висоті, обладнані спеціальним механізмом складання, який дозволяє без особливих проблем перевозити їх у транспорті, і найголовніше, можуть служити при підйомі по сходах. Це один з видів ходунків для інвалідів. Їх конструкція оснащена сумкою для речей або багажної кошиком. Гальма-фіксатори дають можливість спертися на візок, відпочити, користуючись сидінням, яке розташоване між опорами.
Роллатори використовують як засіб для проходження реабілітації після важких травм і операцій, ортопедичних порушень, переломів. Ходунки-ролятори комфортні в застосуванні, а також допомагають підтримувати рівновагу, знімати навантаження з травмованих кінцівок.
Характеризує особливістю є те, що вони повністю не замінюють рух, наприклад, так як інвалідні крісла, а трохи полегшують його. При використанні цього виробу зберігається самостійна рухова активність людини, йде невелике навантаження на ноги, і пацієнт повинен переставляти їх.
Кому варто купити роллатори для інвалідів?
 
1. Пацієнтам, яким необхідно пересування по лікарні або в домашніх умови, а також на вулиці
2. Для зняття навантажень з крижового або поперекового відділів хребта
3. У період реабілітації після операцій і травм
4. Для значного полегшення пересування літніх людей
5. В якості заміни тростину, милиць та інвалідних колясок
Купити роллатори для інвалідів і дорослих в інтернет-магазині «Айболить» за найкращою ціною в Україні з доставкою в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі.

 

ru | ua